Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Milletvekili Erol'dan Elazığ'da okul yaptıran İBB'ye teşekkür

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun talimatıyla İBB meclisine sunulan Elazığ’da okul yapma önergesi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi. 

Erol: Elazığ Havalimanı’nın ileri bir tarihte kapatılması gerekmektedir

CHP Elazığ Milletvekili Milletvekili Erol, Havalimanı'nın pist bakım ve onarım çalışmaları il dışından gelen 30 bin öğrenciyi ve Elazığ ekonomisini olumsuz etkileyecek.

Siyasette trol gerginliği

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un bir biriyle çelişen ifadelerinin yer aldığı video büyük tartışma yarattı.

Milletvekili Erol Vatandaşın Talebini Geri Çevirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, köy ziyaretinde bir vatandaşın sorununu dinlemedi. Milletvekili Erol ile selamlaşmak isteyen bir vatandaş 'seni bekliyoruz' diyerek görüşme talebinde bulundu ancak, Milletvekili Erol, 'Sonra geleceğim' diyerek vatandaşın talebini geri çevirdi. 

Yardımlarını siyaset malzemesi yapıyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımları siyasete malzeme yapması yadırgandı. 

Milletvekili Erol, önerisini yeniledi:'Şehit Osman paşamızın adı Elazığ Havalimanına verilsin'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, önerisini yenileyerek Şehit Korgeneral Osman Erbaş'ın isminin kentteki havalimanına verilmesi için meclisten destek istedi.

CHP’li Belediyeler Elazığ'da Okul Yaptıracak

CHP'li İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri, Elazığ'da tam donanımlı iki okul yaptıracak. 

Milletvekili Erol, TBMM'de Parti Grubu Adına Konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, parti grubu adına Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde konuştu. 

Milletvekili Erol TBMM'de konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, parti grubu adına Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşma yaptı.

Sağlıkçılardan Milletvekili Gürsel Erol'a Teşekkür

Fırat Üniversitesi Hastanesi Sağlık-Hak-Sen temsilcisi Haluk BAL, Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının 3’lü vardiyaya geçirilmesi sonrasında yaşadıkları sorunları kamuoyuyla paylaşan ve sağlıkçılara destek veren CHP Elazığ Milletvekiline Gürsel EROL’a teşekkür etti.

Milletvekili Erol Sağlık Çalışanlarının Sesi Oldu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının 3’lü vardiyaya geçirilmesi sonrasında yaşadıkları sorunlarla ilgili açıklama yaptı.

Milletvekili Erol Covid-19'u atlattı

Koronavirüse yakalanan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol hastalığı atlattı, pozitif çıkan testi negatife döndü.

Milletvekili Erol'un Covid-19 testi pozitif çıktı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un Covid-19 testi pozitif çıktı.

Milletvekili Erol,' İl Başkanı ile aynı dil, tarz ve üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik'

Görevden alınan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ile aralarında sorun yaşadıklarını aktaran Milletvekili Gürsel Erol,İl Başkanı ile benim aramdaki sorundan kaynaklı ilçelerle koordinasyonumuz kopmuştu. İl başkanı ile aynı dil, aynı tarz ve aynı üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik, birlikte çalışamadık dedi.

Milletvekillerinden Köprü Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Pertek Köprüsünün biran önce yapılması gerektiğini açıkladı. 

Milletvekili Erol, Elazığ'dan yeniden aday olacak mı?

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, katıldığı bir televizyon programda gelecek seçimlerde Elazığ’dan tekrar milletvekili adayı olacağını açıkladı. 

Üç Partiden Ortak Açıklama: Çimento Fabrikası Taşınmalı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, ortak basın açıklaması yaparak Elazığ şehir merkezinde faaliyetlerini sürdüren Çimento Fabrikasının taşınmasını istedi. 

CHP Heyeti Elazığ'da İncelemelerde Bulunacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un öncülüğünde 23 CHP Milletvekili,  Eylül ayında deprem bölgesi Elazığ’a gelerek incelemelerde bulunacak.   

Siyasette Koltuk Tartışması

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İl Genel Meclisi Toplantısında AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'ın başkanlık koltuğuna oturmasına sert tepki gösterdi. 

Milletvekili Erol’dan Covid-19 Uyarısı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Koranavirüs’e karşı vatandaşları hijyen, maske ve mesafe kurallarına uymaları konusunda uyardı 

Milletvekili Erol: Fırat Üniversitesi Rektör Atamasını Üzüntüyle Karşılıyorum

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fırat Üniversitesi'ne yapılan rektör atamasına tepki gösterdi.

Seçime bağımsız girdi, kazandı

Cumhuriyet Halk Partisi ‪(CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, parti meclisi üyeliğine seçildi.

Milletvekili Erol, Parti Meclisine Aday Oldu

Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, hafta sonunda yapılacak kurultayda parti meclisi üyeliğine aday olduğunu açıkladı.  

Milletvekili Erol, deprem tazminatı süresinin uzatılmasını istedi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen depremde kamu çalışanlarına verilen deprem tazminatı ödeme süresinin uzatılması için yetkililere çağrıda bulundu.

Milletvekili Erol, Siyasileri ve Yerel Yöneticileri Eleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, son zamanlarda Elazığ'ın gündeminde yer teşkil eden konulara  değinerek, siyasilere ve yerel yöneticilere eleştiride bulundu. 

Kaplan'dan Şerifoğulları'na Çağrı

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın, CHP Milletvekili Gürsel Erol'a hakaret düzeyinde ağır sözler sarfettiğini belirterek, bu tutumu kabul etmediklerini ifade etti. Kaplan, Başkan Şerifoğulları'na daha sakin ve daha yapıcı bir politika yürütmesini önerdi.

Erol: Üniversite Yönetimi, Öğrencileri Talebini Değerlendirmeli

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Kutbeddin Demirbağ’dan, online sınav konusunda öğrencilerin talebinin yeniden değerlendirilmesi isteğinde bulundu.

Milletvekili Erol: Elazığ Projeye Dahil Edilsin

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tarım ve Orman Bakanlığına çağrı yaparak, "Tarıma açılan Hazine Arazilerinin Elazığımız eklenip, tohum desteği sağlanmalıdır" dedi.

Erol: Düzenleme Yeni Bir Mağduriyet Oluşturmaktadır

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da deprem nedeniyle elektrik ve doğalgaz faturalarının bir yıl uzatılması konusunu Enerji Bakanı Sayın Fatih Dönmez ile görüştüğünü bildirdi.