Genç sporcularımız şampiyonadan madalya ile döndü

Karadağ'ın Budva kentinde düzenlenen Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası'nda Elazığ'ı ve Ülkemizi temsil eden sporcularımız Kerem Ergin 94 Kiloda Avrupa ikincisi, Emre Alçiçek ise 75 Kiloda Avrupa üçüncüsü oldu. 

PAYLAŞ

Antrenör Zelal Şengür yaptığı açıklamada, "Sporcularımız yıllardır emek veriyor, Avrupa’da ki başarıları bizleri oldukça gururlandırdı. Kerem ve Emre gelecek vaat eden sporcularımız ikisini de tebrik ederim" dedi. 

Antrenör Abdullah Alan ise yaptığı açıklamada, "Kerem ve Emre’yi kutluyorum. Zelal’de yetiştirdiğim bir sporcum, şimdi antrenörlük yapıyor. Emekleri oldukça fazla, sporcularımızın arkasındayız ve emek veriyoruz. Derecelerle dönüyoruz. Emek vermeden yemek olmaz, daha iyi hazırlanıp, daha iyi dereceler alacağız. Ben antrenörüm Zelal Şengür ve Sporcularım Kerem Ergin, Emre Alçiçek’i tebrik ediyorum" dedi. 

Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; Avrupa Şampiyonlarımızı tebrik ediyorum. Gençler de kendi kilolarında İkincimiz Kerem ve Üçüncümüz Emre’yi ağırladık. Sporcularımızın yerel de ve Ulusal da maçlarını takip ediyoruz, dereceyle dönen sporcularımızı ödüllendiriyoruz. Antrenörlerimiz için konforlu antrenman salonları düzenledik, müsabakalarda aldıkları dereceler de bizleri gururlandırıyor. Ben, bir kez daha sporcularımızın üzerinde emeği olan Antrenörlerimiz Abdullah Alan ve Zelal Şengür’e teşekkür ediyor, sporcularımız Kerem Ergin ve Emre Alçiçek’i tebrik ediyor, başarılar diliyorum." diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN