Gençlik Merkezi Korosu ilk sahne programını gerçekleştirdi

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi bünyesinde kurulan kora, ilk sahne programını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi bünyesinde yürütülen çalışmalarda ses eğitimi alan gençlerden oluşan Gençlik korosu, ilk sahne programını gerçekleştirdi.

Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Salonun’da gerçekleştirilen programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtük, öğrenciler ve davetliler katıldı. 

Programda, Gençlik Merkezi Korosunun performansı büyük beğeni topladı.

Paydaş kurumum olan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi tarafından gönderilen Usta Öğretici Uğur Kıstak şefliğinde oluşturulan Koro Harput Musikisi ile ilk gösterimini tamamladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; "Emek veren hocamıza ve Koro da yer alan bütün ekibe teşekkür ediyorum. Gençlik Koromuzun çalışmalarını yakından takip ediyorum, akabinde bir Halk Oyunları ekibimizde yetişiyor. Tabi bunların gelişmesinde katkıları olan Gençlerimiz ve Çocuklarımız için yaptığımız çalışmalar da birlikte hareke ettiğimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz nezdinde Fevzi Gürtürk ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar’a desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu Koro’nun gelişmesinde ve sahne almasında emekleri olan Uğur Kıstak hocamıza ve ekibine ayrıca teşekkür ediyor, nice güzel etkinliklerde sahne alması temennisiyle başarılar diliyorum" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN