Politika

Başkan Şerifoğulları Ulukent'te Yapılan Çalışmaları İnceledi Başkan Şerifoğulları Ulukent'te Yapılan Çalışmaları İnceledi
HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ'dan 3 isim yer aldı HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ'dan 3 isim yer aldı
Başkan Şerifoğulları: Doğaya Yatırım Yapmayı Sürdürüyoruz Başkan Şerifoğulları: Doğaya Yatırım Yapmayı Sürdürüyoruz
Bakan Kurum, depremin merkez üssü Sivrice'de inceleme yaptı Bakan Kurum, depremin merkez üssü Sivrice'de inceleme yaptı
Bakan Kurum: 'Kanal İstanbul, hiçbir şekilde İstanbul'umuzda depremi tetiklemeyecektir' Bakan Kurum: 'Kanal İstanbul, hiçbir şekilde İstanbul'umuzda depremi tetiklemeyecektir'
Bakan Kurum: 'Elazığ'da 23 bin konut yapıyoruz, biten konut sayısı 11 bini aştı' Bakan Kurum: 'Elazığ'da 23 bin konut yapıyoruz, biten konut sayısı 11 bini aştı'
Bakan Kurum, Elazığ'dan Tunceli'ye geçti Bakan Kurum, Elazığ'dan Tunceli'ye geçti
Milletvekili Erol, önerisini yeniledi:'Şehit Osman paşamızın adı Elazığ Havalimanına verilsin' Milletvekili Erol, önerisini yeniledi:'Şehit Osman paşamızın adı Elazığ Havalimanına verilsin'
Başkan Şerifoğulları: '100 projenin 56'sını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz' Başkan Şerifoğulları: '100 projenin 56'sını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz'
Fatih Erbakan Yeniden Refah Partisi kongresinde konuştu Fatih Erbakan Yeniden Refah Partisi kongresinde konuştu
TDP Genel Başkanı Sarıgül: 'Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya gitmiyoruz' TDP Genel Başkanı Sarıgül: 'Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya gitmiyoruz'
Milletvekili Sermin Balık, 'Türkiye'de daha önce hiç görülmemiş muazzam bir dönüşüm oldu' Milletvekili Sermin Balık, 'Türkiye'de daha önce hiç görülmemiş muazzam bir dönüşüm oldu'
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu, Elazığ'da saha incelemesi yaptı TBMM Deprem Araştırma Komisyonu, Elazığ'da saha incelemesi yaptı
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Elazığ'da çalışmalarını sürdürüyor TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Elazığ'da çalışmalarını sürdürüyor
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Elazığ'da TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Elazığ'da
Bakan Akar: 'Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir' Bakan Akar: 'Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir'
CHP'li Belediyeler Elazığ'da Okul Yaptıracak CHP’li Belediyeler Elazığ'da Okul Yaptıracak
Türkiye'nin ilk başörtülü başkanı Türkiye'nin ilk başörtülü başkanı
Politika Haberleri

Başkan Şerifoğulları Ulukent'te Yapılan Çalışmaları İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulukent Mahallesi'nde gerçekleştirilen belediye çalışmalarını yerinde görmek amacıyla bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ'dan 3 isim yer aldı

HÜDA PAR 4. Olağan Büyük Kongresini yaptı. Genel Başkan İshak Sağlam'ın aday olmadığı kongrede, Avukat Zekeriya Yapıcıoğlu Genel Başkan seçildi.

Başkan Şerifoğulları: Doğaya Yatırım Yapmayı Sürdürüyoruz

Elazığ Belediyesi, kendi enerjisini kendi kaynaklarıyla üreterek çevreye ve milli ekonomiye katkı sunacak GES projesi yatırımlarına devam ediyor.

Milletvekili Erol Vatandaşın Talebini Geri Çevirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, köy ziyaretinde bir vatandaşın sorununu dinlemedi. Milletvekili Erol ile selamlaşmak isteyen bir vatandaş 'seni bekliyoruz' diyerek görüşme talebinde bulundu ancak, Milletvekili Erol, 'Sonra geleceğim' diyerek vatandaşın talebini geri çevirdi. 

Yardımlarını siyaset malzemesi yapıyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımları siyasete malzeme yapması yadırgandı. 

Bakan Kurum, depremin merkez üssü Sivrice'de inceleme yaptı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ depreminin merkez üssü Sivrice ilçesinde incelemelerde bulundu.

Bakan Kurum: 'Kanal İstanbul, hiçbir şekilde İstanbul'umuzda depremi tetiklemeyecektir'

Kanal İstanbul'un çok önemli bir şehircilik projesi olduğuna değinen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Boğazımızı kurtarma projesidir. Her türlü detay proje içerisinde düşünülmüştür, buna göre tedbir alınmıştır. Hiçbir şekilde İstanbul'umuzda depremi tetiklemeyecektir. Cumhurbaşkanımızın da açıkladığı gibi inşallah yaz aylarında temelini hep birlikte atacağızdedi.

Bakan Kurum: 'Elazığ'da 23 bin konut yapıyoruz, biten konut sayısı 11 bini aştı'

Elazığ'da 23 bin konuttan 11 binin bittiğini, Malatya'da da 4 bin konutun yarısının tamamlandığını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bu 23 bin konutun içinde bin 500 tanesi de daha Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu sosyal konutlar kapsamında yapmış olduğumuz projelerdir dedi.

Bakan Kurum, Elazığ'dan Tunceli'ye geçti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'a gelerek, Cuma Namazı sonrasında Tunceli'ye geçti.

Milletvekili Erol, önerisini yeniledi:'Şehit Osman paşamızın adı Elazığ Havalimanına verilsin'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, önerisini yenileyerek Şehit Korgeneral Osman Erbaş'ın isminin kentteki havalimanına verilmesi için meclisten destek istedi.

Başkan Şerifoğulları: '100 projenin 56'sını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz'

Seçim öncesi açıkladıkları 100 projenin 56'sını 2 yıl içerisinde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'İnşallah, görev süremiz bittiğinde de 11 ana başlıkta 100 projemizin en az yüzde 95'ini gerçekleştirerek şehrimize vermiş olduğumuz sözün arkasında durabilme adına samimiyet ve gayret diyeceğiz, aynı zamanda tevazuyu da elden bırakmayacağız' dedi.

Fatih Erbakan Yeniden Refah Partisi kongresinde konuştu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Allah, 1994 ile 1995 şahlanışını, daha da büyük şahlanışları tekraren yaşamayı nasip etsin' dedi.

TDP Genel Başkanı Sarıgül: 'Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya gitmiyoruz'

Kendilerine 'Ankara'da ne yapacaksınız ve kimin sofrasında olacaksınız' sorularına geldiğine Elazığ'da cevap veren Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 'Biz buradan Gakkoşların diyarından Elazığ'dan diyoruz ki, biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz' dedi.

Milletvekili Sermin Balık, 'Türkiye'de daha önce hiç görülmemiş muazzam bir dönüşüm oldu'

Elazığ'ın deprem sonrasında yapılan çalışmalarla çok daha yaşanabilir ve güvenli bir kent olacağını aktaran AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 'Türkiye'de daha önce hiç görülmemiş muazzam bir dönüşüm oldu. 8 binin üzerinde ev teslim edildi, yeni kuralarımız çekildi. Kendi yerinde dönüşen evlerimizin bir kısmının teslimi yapıldı. İnsanlarımız sıcak ve güvenli evlerine ulaştı. Bizim gayemiz ebetteki insanları biran önce rahat ve huzurlu evlerine kavuşturabilmek dedi.

TBMM Deprem Araştırma Komisyonu, Elazığ'da saha incelemesi yaptı

Elazığ'da bulunan TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı Recep Uncuoğlu, 'Elazığ'da 20 binden fazla konut projelendirilip, bunun yarıdan fazlası bitmiş, teslim edilmiş durumda. Kura çekimini tamamlamış, evleri de kısa zamanda teslim edilecek vatandaşlarımızın da taleplerini aldık' dedi.

TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Elazığ'da çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ'a gelen TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı Recep Uncuoğlu, 'Devam eden çalışmaları, kentsel dönüşüm uygulamaları, rezerv alan ve diğer imarla ilgili meseleleri enine boyuna görüşme imkanı bulduk. Çok kapsamlı çalışmalar var. Devam eden projeler, gerçekten son derece yoğun bir şekilde etap etap birbirinden farklı hak sahipliği noktasındaki vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş durumda' dedi.

TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Elazığ'da

Elazığ'a incelemelerde bulunmak üzere gelen 13 milletvekilinin yer aldığı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı Recep Uncuoğlu, Mahallerimizi, konutların teslim edildiği aileleri bizzat hanelerinde ziyaret edeceğiz. İnşaat faaliyetlerini de yerinde gözlemleme imkanımız olacak. Biz komisyonumuz kurulduğu ilk günden bu yana her türlü görüşü almak için gayret gösteriyoruz dedi.

Bakan Akar: 'Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir'

Helikopterin kaza kırıma uğramasına ilişkin açıklama da bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar,'İlk bilgilere ve görgü tanıklarının ifadelerine göre kazanın ani değişim gösteren olumsuz hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir'dedi.

CHP’li Belediyeler Elazığ'da Okul Yaptıracak

CHP'li İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri, Elazığ'da tam donanımlı iki okul yaptıracak. 

Toplam 355 haber.