Mehmet Ağar'dan Saraçhane Mitingine Destek

İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar, İstanbul Saraçhane Meydanında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına katıldı. Program öncesi Eski Bakan Mehmet Ağar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan selamlaşarak bir süre sohbet etti.

PAYLAŞ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında İstanbul Saraçhane meydanında miting düzenlendi. Türk Bayraklarıyla donatılan miting alanına yüzbirlerce vatandaş akın etti. Programda 15 Temmuz Şehitleri başta olmak üzere tüm şehitler adına Saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam eden programda 15 Temmuz Şehitlerinin isimleri teker teker okundu, coşkulu kalabalık hep bir ağızdan ‘Burada’ diyerek karşılık verdi.

Programda 15 Temmuz temalı video gösterimi yapıldı, şehitler için dua edildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE ESKİ BAKAN MEHMET AĞAR SELAMLAŞTI

15 Temmuz darbe girişiminin 6. yıldönümü anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli birlikte geldi. Mitingde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan millete sesleniş konuşması yaptı, önemli açıklamalarda bulundu. Programa Türk siyasetinin önemli isimlerinden İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar da katılarak destek verdi.

Program öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar selamlaştı, bir süre sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eski Bakan Mehmet Ağar’ın tebessüm ederek yaptıkları sohbet kameralara yansıdı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN