Sahalar hizmete hazır

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün İl merkezi ve İlçelerdeki futbol sahalarında bakım onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. 

PAYLAŞ

Bu kapsamda Karakoçan Spor Salonun zemini tamamen yenilenerek salonun potaları iç ve dış cepheleri, giyinme odaları komple yenilendi. 

Yine Karakoçan Spor Salonunun hemen yanında bulunan sentetik zeminli futbol sahasının çift tribün, skorbord, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları tamamlanıp ilçe sahasının granül serimi ve çim tırmıklama gibi tüm bakımları yapıldı. 

Palu İlçe sahasının çift tribün, skorbord, aydınlatma, giyinme odaları, kafeteryası, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları tamamlanarak ilçe sahasının granül serimi ve çim tırmıklama gibi tüm bakımları yapıldı.

Böylece Karakoçan ve Palu İlçe sahalarında sporcular daha rantabl bir ortamda antrenmanlarını yapabilecekler. 

Gerçekleştirilen yenileme ve bakım onarım çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan 
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, yaptığı açıklamada, "Palu ve Karakoçan ilçelerimizde yapmış olduğumuz çift tribün, skorbord, aydınlatma, giyinme odaları, kafeterya, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları ile sahalarımızı hazır hale getirmiştik. Bununla birlikte sahalarımızın granül serimi ve tırmıklama işlemleri gibi bakımlarınıda tamamladık. Böylece İlçe sahalarımız sporcularımız için çok rantabl hale geldi. Yine Kovancılar İlçe sahamızda yapımı devam edip, fiziki olarak %95 seviyesine gelen giyinme odaları, hakem odaları ve kafeteryası ile  yaptığımız zemin yenileme çalışmalarımız, Baskil'de yaptığımız tribün, giyinme odaları, skorboard, aydınlatma ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız,  Gençlik Merkezi Sahamızın zemininini komple yenileyip, giyinme odalarının bakımını yaparak İlçe ve İl merkezindeki futbol sahalarımızın tamamını elden geçirip amatör takımlarımıza hazır hale getirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN